Создай анкету
или
войди через социальную сеть
iLoveYou

Поспішати до стосунків

15 декабря 2017, в 23:42

 

Ви намагаєтесь поспішати створити відносини? Це трапляється з деякими нашими читачами, коли ви розумієте, що більшість ваших друзів мають постійних партнерів. Або прийшов час вийти заміж, або коли ти відчуваєш себе самотнім. Ви, як правило, кидаєтесь в справу. Ви готові взяти на себе зобов'язання перед кимось, незважаючи на почуття, що цей хтось може бути не підходящим для вас. Це маніпулює майбутніми ускладненнями. Чому люди поводяться таким чином? Чи є вирішення цієї проблеми? Які є причини людей переслідувати відносини? Важливо погоджуватись, коли починаєте відносини.

Магнітне притягнення

Переживання бажання бути у відносинах є природним. Це біологічне явище, і про нього немає нічого нездорового або незграбного. Фактично, це невід'ємна частина людського розвитку. Проблема постає, коли ви входите у відносини, щоб задовольнити деякі інші прагнення, які не мають ніякого відношення до реальних відносин.

Наприклад, якщо ви зіткнулися з проблемами на роботі, вдома або зі своїм здоров'ям, ви можете повірити, що рішення для здобуття співрозмовника буде рішенням. Ви можете захотіти уникнути жалюгідної ситуації, в якій ви перебуваєте зараз. Ви думаєте, що вам потрібна чужа допомога, щоб мати щасливе життя. Ця мотивація може в кінцевому підсумку завадити вашим відносинам. Чому? Тому що ви потрапляєте до них з багажем багажу не самостійності.

Уникнення потенційних проблем

Ви можете уникнути цього двома способами - перш ніж вирішити проблеми перш за все, або забезпечити, щоб ваш партнер підтримував вас з самого початку. Ви повинні бути чітко усвідомлювати про все, що відбувається у вашому житті, з вашим майбутнім партнером та з'ясувати про підтримку.

Схопись на кохання

Іноді, не вдаючись до відносин, неодноразово може вдаряти вашу впевненість у собі і змусити вас відчувати себе недостатнім або не важливим. Ви, очевидно, хочете почувати себе добре, замість того, щоб бути таким жахливим. Це може змусити вас поринути у відносини, не дуже думаючи надто багато. Вам потрібен партнер, щоб довести собі, що ви здатні досягти цього.

Отже, ви можете легко вибрати неправильну людину і згодом завдати шкоди як для себе, так і для неї. Ніколи не вступайте у відносини з таких причин.

Твоє власне є правдою

Перш ніж починати відносини, уважно вивчіть себе, свої вимоги та дізнайтеся, які саме якості ви шукаєте у партнера.

Тільки тоді, коли ви впевнені в цих аспектах, слід почати шукати потрібної особи для себе. Це найбезпечніший і найвірніший спосіб досягти блаженства та щастя в любові та в житті.

 

Поради щодо пошуку справжньої любові

Поради щодо знайомства для успішного спілкування

Поради щодо знайомства для одиноких людей похилого віку

Як знайти і залучити свою справжню любов

Автор: Юрий
Ваше имя
Эл. Почта
Перейти к знакомству
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт iLoveYou.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!